کارتخوان‌های نانویی آمدند

این دستگاه با دو شکل مختلف عمودی و افقی تولید و به بازار عرضه می‌شود. از آنجایی که حق انتخاب میان این دو شکل وجود دارد، کاربردهای متعددی را می‌توان برای این دستگاه متصور بود. برای مثال از آن می‌توان برای موارد امنیتی، ردیابی، ممیزی و تأیید استفاده کرد.

کارگران سیار که در اماکن مختلف مشغول به کار هستند به راحتی می‌توانند با استفاده از این ابزار هویت خود را برای ورود به محل‌های مختلف اثبات کنند. با کمک این فناوری دیگر نیاز به استفاده از کلمه عبوری و رمز نیست در حالی که امنیت زیادی دارد.

یکی از مزایای این فناوری کوچک بودن آن است به طوری که به سادگی می‌توان آن را درون تبلت یا کامپیوترهای شخصی All in one به کار برد. برخلاف کارتخوان عمودی، نوع افقی آن که به horizontal pcProx Nano شهرت دارد و به قدری کوچک است که می‌تواند برای سخت‌افزارهای مختلف به کار گرفته شود. این ابزار برای دستگاه‌هایی که پورت USB آن‌ها باید نمایه تخت داشته باشد بسیار ایده‌آل است.

این ابزار با ۰.۱۴ اونس وزن، بسیار کوچک بوده و برای کاربردهایی نظیر سلامت، سیستم‌های دولتی، ایمنی عمومی و شرکت‌ها مناسب است. کارتخوان جدید این شرکت برای استفاده در سیستم‌های مختلف قابل انطباق است.

آراف ایدیز یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تولید کارتخوان‌های تشخیص هویت برای ساختمان‌ها و کامپیوترهاست. ادوات ساخت این شرکت بی‌نیاز از تماس مستقیم بوده و مجهز به کارت‌‌های هوشمند است. از این تجهیزات می‌توان در حوزه‌های مختلف استفاده کرد به طوری که در حال حاضر شرکت‌های خصوصی متعددی از این نوع فناوری بهره‌مند هستند.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا حمایت شده