فناپ موفق به کسب رتبه سوم در محور خدمات الکترونیکی محتوایی

 

این جشنواره با حضور رییس جمهور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات با شعار توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ زمینه ساز ارتقاء شهروندی و با هدف؛ شناسایی، حمایت و ایجاد رقابت در بخش خصوصی و صنایع داخلی حوزه ICT برگزار و فناپ موفق به کسب رتبه سوم در محور خدمات الکترونیکی محتوایی (زیر محور نرم‌افزار) شد.

گفتنی است شرکت فناپ برای چهارمین سال پیاپی موفق به کسب رتبه در این جشنواره شده و همچنین شرکت دژگستر ایمن پاسارگاد هم رتبه سوم در محور امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات را بدست آورده است.

.

متن لوح تقدیر اهدایی دبیرخانه جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات بدین شرح است:

به نام آفرینشگر انسان و آگاهی

«با توجه به اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در همه شئون زندگی، حمایت از فعالان این بخش می‌تواند سرعت پیشرفت کشور را در همه زمینه‌ها بیشتر کند. جشنواره ملی فاوا زمینه‌ای برای معرفی و تقدیر از اندیشمندان، فعالان و متخصصان این بخش است. شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان(فناپ) با عنایت به اینکه بر اساس نظر هیأت داوران چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (یادواره شهید دکتر قندی) حائز کسب رتبه سوم در محور خدمات الکترونیکی محتوایی (زیر محور نرم‌افزار) شده‌اید، این لوح سپاس به نشانی قدردانی و به پاس ارج نهادن به تلاش‌هایتان اهدا می‌شود.»

 منبع: روابط عمومی فناپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا حمایت شده