تبلت NFC بایومتریک

اگر نظر کارشناسان را بپذيريم بايد بگوييم که دوران ورود به سيستم‏هاي الکترونیک از طريق وارد کردن گذر واژه‏ هاي ساخته شده از حروف و ارقام از راه صفحه کليد به سر آمده. در آينده از برخي ويژگي‏هاي بدن که تغيير نمي‏کنند مانند اثر انگشت، چهره، چشم، صدا يا دست‏خط براي شناسايي کاربر و تعيين صلاحيت او براي کار با سيستم‏هاي کامپيوتري استفاده خواهد شد.

هدف از اين کار بالاتر بردن امنيت سيستم‏ها و جلوگيري از دسترسي کاربران غير مجاز است. اما از اين روش‏ها نه تنها براي تامين امنيت سيستم‏هاي بانکی بلکه براي افزايش ايمني شرکت‏ها و مکان‏ها نيز استفاده مي‏شود. روش‏هاي کنوني تشخيص هويت مبتني بر کارت‏هاي شناسايي ديگر مناسب نيست و بسيار نامطمئن است. از اين گذشته اين روش‏ها هم نيروي انساني و هم زمان زيادي مي‏طلبد اين کاستي‏ها را مي‏توان با کمک روش‏هاي تشخيص هويت بر طرف کرد. چون اين روش‏ها نه تنها درستي داده ‏ها را بررسي مي‏کنند بلکه مي‏بينند آيا اين شخص صاحب واقعي اين مشخصات است يا نه. به اين ترتيب سيستم‏هاي بيومتريک با ارائه کار کرد بهتر، هزينه‏ هاي بالاتر خود را جبران مي‏کنند. 

 در پایانه های فروش مرسوم در بازار، تنها دو پارامتر شماره کارت مغناطیسی و PIN جهت انجام عملیات پرداخت مورد اسفاده قرار می گیرد، اما در این دستگاه امکان استفاده از اثر انگشت کاربر نیز افزوده شده است که امنیت پرداخت را افزایش می دهد.

با توجه به اینکه این تبلت امکان نصب سیم کارت را دارد ، با استفاده از باطری داخلی به سادگی می توانید همه وقت و همه جا امکان پرداخت الکترونیک را برای کاربران مهیا کنید.

اطلاعات کامل فنی در زیر قابل مشاهده است.برای تهیه این محصول با ما تماس بگیرید.

 عکس محصول

 اطلاعات فنی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا حمایت شده