کارتخوان Nano pcProx

این دستگاه با دو شکل مختلف عمودی و افقی تولید و به بازار عرضه می‌شود. از آنجایی که حق انتخاب میان این دو شکل وجود دارد، کاربردهای متعددی را می‌توان برای این دستگاه متصور بود. برای مثال از آن می‌توان برای موارد امنیتی، ردیابی، ممیزی و تأیید استفاده کرد.

کارگران سیار که در اماکن مختلف مشغول به کار هستند به راحتی می‌توانند با استفاده از این ابزار هویت خود را برای ورود به محل‌های مختلف اثبات کنند. با کمک این فناوری دیگر نیاز به استفاده از کلمه عبوری و رمز نیست در حالی که امنیت زیادی دارد.

یکی از مزایای این فناوری کوچک بودن آن است به طوری که به سادگی می‌توان آن را درون تبلت یا کامپیوترهای شخصی All in one به کار برد. برخلاف کارتخوان عمودی، نوع افقی آن که به horizontal pcProx Nano شهرت دارد و به قدری کوچک است که می‌تواند برای سخت‌افزارهای مختلف به کار گرفته شود. این ابزار برای دستگاه‌هایی که پورت USB آن‌ها باید نمایه تخت داشته باشد بسیار ایده‌آل است.

این ابزار با ۰.۱۴ اونس وزن، بسیار کوچک بوده و برای کاربردهایی نظیر سلامت، سیستم‌های دولتی، ایمنی عمومی و شرکت‌ها مناسب است. کارتخوان جدید این شرکت برای استفاده در سیستم‌های مختلف قابل انطباق است.

آراف ایدیز یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تولید کارتخوان‌های تشخیص هویت برای ساختمان‌ها و کامپیوترهاست. ادوات ساخت این شرکت بی‌نیاز از تماس مستقیم بوده و مجهز به کارت‌‌های هوشمند است. از این تجهیزات می‌توان در حوزه‌های مختلف استفاده کرد به طوری که در حال حاضر شرکت‌های خصوصی متعددی از این نوع فناوری بهره‌مند هستند.

اطلاعات فنی :

Specifications
Operating Conditions

    Operating Frequency: 125 kHz OR 13.56 MHz
    Typical Maximum Read Range: 1.0” – 3.0” (2.5 – 7.6cm) dependent upon proximity card type and environmental conditions. Slightly diminished performance for certain card type as compared to pcProx reader.

Physical Characteristics

    Dimensions: Desktop: 3 3/8” x 2” x 0.6” (8.57 x 5.08 x 1.52cm).  Nano:  0.71″x 0.62″ x 0.77″ (vertical); 0.36″ x 0.62″ x 1.14″ (horizontal)
    Weight: Desktop: 4.0 oz (113.39g); Nano:  0.14 oz
    Housing Color: Nano – Black; Desktop – Black, Pearl; Surface Mount – Black, White; USB Dongle – Black; Keyboard – Black; Non-Housed, ExpressCard, PCMCIA – Available as pictured
    Mounting Options: Surface mount housing can be easily mounted on panels, kiosks, and other indoor applications. It is designed for mounting with 1” #8 screws only (not included), at a maximum force of 6.25 in/lbs. Desktop reader has an articulated cable for easy placement on desktops, counters, and more. The IP67 compliant readers must be installed according to the installation guide (enclosed with all units).
    Cable Length: 6”, 16” & 60” (Custom Lengths Available. Call our Sales department at (866) 439-4884)
    Indicators: Tri-state LED, dual tone beeper. (Dual tone beeper available on desktop and surface mount).  Nano:  LED indicator (horizontal version)
    Power Supply: USB Self-powered; PoE; Serial RS-232: several power options exist
    Interface: USB, Serial RS-232, Ethernet.  Nano is USB only.
    Ports/Styles: USB, USB Dongle, USB Nano, RS-232, Ethernet, Keyboard, OEM bare board

Environmental Usage

    Operating Temperature Range: -22° to 150°F (-30° to 65°C)
    Operating Humidity Range: 5% to 95% relative humidity, non-condensing
    Storage Temperature Range: -40° to 185°F (-40° to 85°C)

General Information

    Certifications: FCC, United States; CE Mark, Europe; C-TICK, RoHS, Industry Canada, UL
    Warranty: One year for material/workmanship defects. See complete policy for details.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا حمایت شده