مجید شکوهی مدیر عامل ایران کیش شد

 ایران کیش یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در عرصه ارائه خدمات پرداخت‌های الکترونیکی به بانک‌ها و موسسات اعتباری به شمار می‌رود که از سال ۹۰ وارد بورس شده است.

براساس این گزارش، از شکوهی دو پیام جداگانه روی وب‌سایت ایران‌کیش منتشر شده است. در پیام نخست به مناسبت سالروز تاسیس شرکت، این‌گونه نوشته است: «اکنون که خداوند متعال توفیق همکاری با خانواده بزرگ ایران کیش را مهیا نموده است به درگاه ایزد منان شکرگزار و امیدوار هستم که درآستانه دوازدهمین سالروز تأسیس شرکت و آغاز سال نو بتوانیم با یاری مشتریان و سهامداران ارجمند و همدلی همکاران صدیق شرکت به عنوان سرمایه‌های واقعی، «ما می‌توانیم» را بار دگر تکرار نماییم و از نام تجاری ایران کیش در این فضای رقابتی در صنعت پرداخت‌های الکترونیکی، مراقبت ویژه نماییم.

اکنون شرکت کارت اعتباری ایران کیش با شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود خود به حرکتی منسجم و استراتژیک به سوی بازارهای هدف می‌اندیشد و تصمیم دارد ساختار را هرچه سریع‌تر و بهتر به سوی سازمان مشتری مدار سوق دهد چرا که افزایش ارزش افزوده اقتصادی و رضایت سهامداران و همچنین سرمایه‌های انسانی همه درگرو اهمیت و بسط فرهنگ مشتری مداری است.

در پیام دیگر مدیرعامل جدید شرکت ایران کیش خطاب به همکاران آمده است: «اکنون که پروردگار متعال توفیق همکاری درکنار شما عزیزان صدیق و شایسته را مهیا نموده است، به درگاه ایزد منان شکرگزار و امیدوارم که در این بهار طبیعت و به برکت دوازدهمین سالروز تأسیس و آغاز فعالیت، با همیاری و تلاش بی‌وقفه شما عزیزان به عنوان سرمایه‌های واقعی و اصلی این بنگاه اقتصادی بتوانیم از راهبرد اعتلا و ارتقای نام ایران کیش مراقبت مستمر نماییم.»

منبع: پول پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا حمایت شده