wrapper

موضوعات این کنفرانس حول محور نقش آزمایشگاه های نوآوری، بیت کوین، شهرهای هوشمند، انرژی های تجدیدپذیر، پرداخت های درحال ظهور، بانکداری اجتماعی و فرصت های کسب وکار در ایران مورد بحث خواهد بود.//مؤسسه Digital Finance (پول دیجیتال)، با همکاری شرکت هلدینگ سنا پرداخت، در ماه اکتبر کنفرانسی در جزیره آزاد کیش برگزار خواهد کرد./ما با یک پدیده رسانه ای طرف هستیم که هر از چندگاهی نام او در کشور با وعده های بزرگ مطرح می شود که دقیقا مشخص نیست تا چه میزان قابلیت اجرایی دارند.


به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک-گروه ترجمه :   فاینکسترا  نوشت تغییر و تحولات حوزه فینتک هم چنان در سراسر جهان گسترش می یابد و در قالب یک کنفرانس پول دیجیتال که در ماه آینده برگزار می شود، به کشور ایران نیز می رسد.

از زمانی که ایران با امضای توافق هسته ای با قدرت های غربی به جامعه بین المللی بازگشته است،کشور امیدوار است پس از تحریم هایی که در این مدت از سوی مراکز مالی و جامعه فینتک متحمل شده است، کسب و کار خود را در این حوزه گسترش دهد.

مؤسسه Digital Finance (پول دیجیتال)، با همکاری شرکت هلدینگ سنا پرداخت، در ماه اکتبر کنفرانسی در جزیره آزاد کیش برگزار خواهد کرد. موضوعات این کنفرانس حول محور نقش آزمایشگاه های نوآوری، بیت کوین، شهرهای هوشمند، انرژی های تجدیدپذیر، پرداخت های درحال ظهور، بانکداری اجتماعی و فرصت های کسب وکار در ایران مورد بحث خواهد بود.

مجید جاودانی، مدیرعامل شرکت سناپرداخت در این باره گفت: « کشور ایران جامعه جوان و تحصیلکرده ای از جمعیتی 75 میلیون نفری دارد که ارتباطات آن ها با دنیا در حوزه تجارت آنلاین و فینتک همواره در حال افزایش و بهبود است و این تحول نقشی حیاتی در پیشرفت اقتصاد این کشور در سال های آینده ایفا خواهد کرد. کنفرانسی که در پیش رو داریم، به عنوان یک کاتالیزور، ایجاد اکوسیستم های نوآوری و فینتک را با همکاری شرکت ها و دولت های خارجی تسریع خواهد کرد. »

درباره شرکت سانا پرداخت
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک شرکت سانا پرداخت زیر مجموعه گروه ائل خودرو است که شایعت زیادی درباره ماهیت آن وجود داشت و دارد. این شرکت در اواسط سال 92 مدعی شد که خودروهای امرکایی را وارد ایران میکند و حتی در روز جمعه 28 تیرماه اولین خودرو سواری وارداتی شرکت ائل خودرو ارس (Convertible 2LT RS Package 2013 Camaro) از گروه


جنرال موتورtopic=paymentsز از مبداء میامی در ایالات متحده به دفتر شرکت در پاریس و از آنجا با خطوط هواپیمایی قطر به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) وارد شد.
این شرکت همچنین حامی 15 میلیارد تومانی تیم ملی در سال 92 بود اما همه این حضور پر سر و صدا در نهایت فروکش کرد به طوری که در حال حاضر حتی دامنه سایت اینترنتی این شرکت با عنوان www.el-khodro.ir نیز آزاد شده است.

مجید جاودانی تبریزی مدیرعامل این شرکت سه ماه  بعد در دی ماه همان سال با تبلیغ کارت اعتباری و شرکت سانا پرداخت  به بازار پولی کشور ورود کرد. تبلیغ سانا پرداخت در دنیای اقتصاد در مورخ 10دی به شرح زیر است:شرکت سانا پرداخت پیشرو در مدیریت سرمایه‌گذاری به‌عنوان یکی از شرکت‌های گروه ائل‌خودرو ارس آماده خدمات درخصوص مدیریت تراکنش‌های بانکی بین‌المللی است. افتتاح حساب برپایه دلار آمریکا و یورو در بانک‌های معتبر بین‌المللی، تامین انواع کارت‌های ویزا، مستر کارت، امریکن اکسپرس و همچنین مدیریت تراکنش‌های کلان بین‌المللی از جمله خدمات این شرکت هستند. حساب‌های مذکور معاف از مالیات و دارای بیمه است، همچنین این فعالیت با موافقت ادارات فدرال ایالات متحده و همکاری بزرگ‌ترین شرکت‌‌های بین‌المللی امور حقوقی انجام می‌شود و شامل محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های اقتصادی نیست.

 حدود یک سال بعد در آذر 93 مجید جاودانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،از آمادگی شرکتش برای سرمایه گذاری یک میلیارد و 200 میلیون یورویی این شرکت با همکاری دو شرکت خارجی در فاز دوم فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خبر داد.وی می افزاید: یک شرکت تامین کننده فایناس مالی از چین(SCE)، شرکت فرودگاه لیون (CSCDC)و شرکت سانا پرداخت ارس، قصد دارند در احداث فاز دوم فرودگاه امام (ره)با یکدیگر مشارکت کنند و هم اکنون در حال بررسی طرح احداث ترمینال مسافری فاز دوم این فرودگاه به ظرفیت 20 میلیون مسافر با شرکت فرودگاه های کشور هستند.

 از این شرکت خبری  نیست تا اینکه هفت ماه بعد در مرداد  تابستان سال جاری طی اطلاعیه جذب نیروی انسانی  به عنوان فعال در پروژه های سرمایه گذاری واقع در تهران جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود مسئول دفتر مدیرعامل و کارشناس مالی استخدام می کند.
نکته اساسی آن است که سایت این شرکت غیر فعال است و هنگام ورود مینویسد به زودی بر برخواهیم گشت.
 در آخرین خبر از فاینکسترا خبری را می خوانیم که  از برگزاری یک فینک در کیش خبر می دهد.

در آگهی استخدام می خوانیم: آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره فکس 22409534

عنوان شغل: رئیس دفتر مدیر عامل ، کارشناس امور مالی

شرایط لازم استخدام : مدرک تحصیلی و تسلط به کامپیوتر و زبان انگلیسی

مهلت استخدام: 31 مرداد 1394

محل شرکت: تهران، زعفرانیه


درباره مجید جاودانی بیشتر بدانیم

راه اندازی پرواز مستقیم ایران و آمریکا، احیای دریاچه ارومیه، دور زدن تحریم ها و واردات خودروهای آمریکایی چند نمونه از وعده های «جاودانی تبریزی» است.

«راه اندازی پرواز مستقیم بین ایران و آمریکا» این خبری است که ابتدا خبرگزاری مهر منتشر کرد و بلافاصله در سایر سایت ها و خبرگزاری های داخلی بازتاب گسترده ای داشت. این خبر از زبان شخصی به نام «مجید جاودانی تبریزی» نقل شد که خود را نماینده وینابل (تنظیم کننده قوانین و مقررات دولتی ایالات متحده) در ایران معرفی کرده است.

به گفته او رایزنی های گسترده ای در واشنگتن صورت گرفته و در صورت موافقت ایران، با همکاری خطوط هوایی دلتای آمریکا و همای ایران این پرواز مستقیم برقرار می شود. نکته جالب اینجاست که با جستجو در سایت های بین المللی اثر از این «رایزنی های گسترده» پیدا نمی کنید و اینکه نام همین شخص قبلا در ماجرای واردات خودروهای آمریکایی به ایران هم به میان آمده بود.

مردی با وعده های عجیب

در اواخر سال 91 در خبرها آمده بود یک شرکت داخلی قصددارد خودروهای آمریکایی را از منطقه آزاد ارس به کشور وارد کند. در آن مقطع گفته شده بود «مجید جاودانی تبریزی» به عنوان نماینده شرکت حقوقی فیدال فرانسه می تواند تحریم ها را دور بزند و خودروهای آمریکایی را وارد ایران کند. قبلا تبریزی به عنوان نماینده شرکت فیدال فرانسه معرفی شده بود اما در ماجرای پرواز مستقیم نماینده شرکت آمریکایی موسوم به وینابل.

اگر کمی بیشتر این نام را در محتوای فارسی وب جستجو کنیم می بینیم مجید جاودانی تبریزی قبلا به نمایندگی از شرکت فیدال فرانسه گفته بود می تواند دریاچه ارومیه را زنده کند. او در هفتم اردیبهشت امسال از قول شرکت بلژیکی «ترکتبل» گفته بود «در طول سه سال می توان دریاچه ارومیه را احیا کرد و برای فاز اول این پروژه که شش ماه زمان می خواهد و فاز مطالعاتی است یک میلیون یورو لازم دارد.»

به نظر می رسدکه ما با یک پدیده رسانه ای طرف هستیم که هر از چندگاهی نام او در کشور با وعده های بزرگ مطرح می شود که دقیقا مشخص نیست تا چه میزان قابلیت اجرایی دارند. بهمن ماه سال گذشته هم او در گفتگو با خبرگزاری ها از تخلفات واردات خودرو در منطقه آزاد ارس خبر داده بود که با واکنش سازمان آزاد ارس مواجه شد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 مهر 1394

معرفی تامین کنندگان

شرکت Conteg

کمپانی Conteg کار خود را با تولید رک در سال 1998 شروع کرده و از آن سال بصورت مستمر و گسترده در بازار IT به عنوان کمپانی ارائه کننده Total Solution for data centerحضور داشته است.کمپانی Conteg در پراگ جمهوری چک واقع است

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

معرفی تصویری