wrapper

بانک بارکلیز متعهد شده است؛ با افتتاح مراکز فیزیکی پشتیبانی از استارتاپ ها در سراسر جهان، یک جامعه جهانی در حوزه نوآوری های Fintech ایجاد کند.به نقل از شاپرک اولین مرکز در شهر نیویورک افتتاح می شود. با راه اندازی این مرکز در سیلیکون ولی نیویورک، اجرای این پروژه تحت عنوان «Rise» آغاز شده و تا پایان سال 2016، دفاتری در اروپا، آفریقا و آسیا نیز افتتاح می شود.


این پروژه در هر منطقه جغرافیایی یک محیط کاری ایجاد می کند، فضای برگزاری سمینار و سالن هایی برای برگزاری جلسات با «شرکت های مبتکر» اختصاص داده می شود. علاوه بر این، هدف اصلی پروژه، رویارویی با چالش های نوآوری و همکاری با کلیه شرکت های مبتکر است و قصد دارد به عنوان شبکه آنلاین دیجیتال جهانی عمل کند.


مرکز Rise در نیویورک، اولین نقطه شروع طرح های شتاب دهنده بانک بارکلیز مخصوصا طرح 13 هفته ای مذکور برای استارتاپ ها خواهد بود. صدها نفر از 55 کشور مختلف و 11 شرکت در این برنامه مشارکت خواهند کرد.
مایکل هارت، مسئول ارشد عملیات و تکنولوژی در بارکلیز می گوید: «طرح Rise به منظور کمک به سازماندهی آینده صنعت و هدایت نحوه پیشرفت این تکنولوژی طراحی شده است. ما قصد داریم شرکت های نوآور سراسر جهان را به یکدیگر متصل کنیم تا این شرکت ها بتوانند از منابع و پشتیبانی یکدیگر بهره مند شوند.»


منبع : http://finextra.com

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 07 مرداد 1394

معرفی تامین کنندگان

شرکت Nautilus Hyosung

شرکت Nautilus Hyosung یکی از پیشروان تولید کننده سخت افزار ،نرم افزار و خدمات بانکی است که به بسیاری از نهاد های مالی خدمات رسانی می کند.این شرکت بیش از 30 سال است که در زمینه ی تولید خودپرداز ها فعال است.این شرکت یکی از زیر شاخه های گروه Hyosung است.

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

معرفی تصویری