wrapper

برترین روندهای بانکداری در سال ۲۰۱۶
دیوید هورتون؛ رئیس بخش نوآوری در سینکرن / با نگاهی به سال ۲۰۱۵ می‌بینیم که کل صنعت بانکداری درنهایت به‌سوی تحولات دیجیتالی پیش رفته است. در انگلستان نیرویی بیدار شده است و رقابت با سیلیکون ولی برای رهبری فین‌تک موضوع اصلی بسیاری از مباحثه‌ها بود.
بانکداری باز و ماراتن نوآوری
مینا نوبهار / برنامه ششم توسعه که یکی از اولویت‌های خود را موضوع تأمین مالی و توسعه ابزارهای مالی قرار داده، فعالان حوزه مالی و بانکی را بر آن داشته تا در راستای تحقق نوآوری و توسعه خدمات خود به حمایت از استارت‌آپ‌های فین‌تک روی بیاورند. در همین
نمایشگاه کارت و پرداخت آسیا 2016
دانلود بروشور نمایشگاه کارت و پرداخت آسیا 2016   Download

شرکت Verifone ارائه کننده ابزارهای پرداخت الکترونیک و سرویس های ارزش افزوده در بازار جهانی است.از سال 1981 در هاوایی (ایالات متحده آمریکا) فعالیت خود را شروع کرد و در سال 2010 با خرید و ادغام محصولات Gemalto و خرید کل شرکت Hypercom در سال 2011 به بزرگترین شرکت تولید کننده ابزارهای پرداخت الکترونیک تبدیل شد.نام این شرکت پس از تولید اولین محصول آن به نام Verification telephone انتخاب شد.

شرکت Verifone در 110 کشور جهان فعالیت می کند و بیش از 5000 کارمند در سراسر جهان در این شرکت مشغول به کار هستند.دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو است.

 

- شرکت Verifone در سال 1981 توسط William Melton تاسیس شد.

- در سال 1990 به سهامی عام تبدیل شد و یکی از شرکت های فهرست شده در بورس اوراق بهادار نیویورک است.

- شرکت Hewlett-Packard در سال 1997 در معامله ای به ارزش سهام $1.18bn این شرکت را خرید و 4 سال بعد در سال 2001 به Gores Technology Group فروخت.

- در سال 2006 شرکت Verifone شرکت اسرائیلی Lipman را خرید و محصولات و راهکارهای آن که با نام تجاری Nurit به بازار عرضه می شد به محصولات خود افزود.

- در سال 2009 در یک همکاری غیر انتفاعی با 2 شرکت Ingenico و Hypercom موفق به تاسیس Secure POS Vendor Alliance شد که صرفا همکاری در جهت بهبود امنیت در صنعت پرداخت الکترونیک بود.

- در سال 2010 VX Evolution را به بازار معرفی کرد که محصول شناخته شده این خانواده در ایران Vx520 است.

- در سال 2010 محصولات و راهکارهای مربوط به POS terminal از شرکت Gemalto خریداری و در خانواده Verifone ادغام شد.

- در آگوست سال 2011 شرکت هایپرکام در شرکت Verifone ادغام شد.

 

 محصولات معرفی شده شرکت Verifone:

پایانه فروش مدل VX520

پایانه فروش مدل Vx680

 

مطالب مرتبط:

رابطه وریفون با لیپ من چیست؟

راه‌اندازی پلت‌فرم پذیرش جهانی PAYMEDIA توسط VeriFone

وریفون از راهکار پایانه فروش موبایلی خود رونمایی می‌کند

 

 

معرفی تامین کنندگان

شرکت Pidion

شرکت Pidion در سال 1995  به عنوان یک شرکت نرم افزاری در کره جنوبی تاسیس شد.سال 1998 موفق شد به تولید کنندگان سخت افزار کامپیوتر های قابل حمل بپیوندد و بالاخره در سال 2002 اولین محصول خود که یک پایانه فروش قابل حمل به نام Pidion® BIP-1000 بود را به بازار عرضه کرد.این شرکت اکنون در زمینه تولید پایانه های فروش بانکی،Handheld،کارت خوان های غیر تماسی،تبلت های صنعتی و پرینترهای حرارتی فعالیت می کند.

ادامه مطلب...

معرفی تصویری