wrapper

برترین روندهای بانکداری در سال ۲۰۱۶
دیوید هورتون؛ رئیس بخش نوآوری در سینکرن / با نگاهی به سال ۲۰۱۵ می‌بینیم که کل صنعت بانکداری درنهایت به‌سوی تحولات دیجیتالی پیش رفته است. در انگلستان نیرویی بیدار شده است و رقابت با سیلیکون ولی برای رهبری فین‌تک موضوع اصلی بسیاری از مباحثه‌ها بود.
بانکداری باز و ماراتن نوآوری
مینا نوبهار / برنامه ششم توسعه که یکی از اولویت‌های خود را موضوع تأمین مالی و توسعه ابزارهای مالی قرار داده، فعالان حوزه مالی و بانکی را بر آن داشته تا در راستای تحقق نوآوری و توسعه خدمات خود به حمایت از استارت‌آپ‌های فین‌تک روی بیاورند. در همین
نمایشگاه کارت و پرداخت آسیا 2016
دانلود بروشور نمایشگاه کارت و پرداخت آسیا 2016   Download

بانک حکمت ایرانیان یکی از بانک‌های تجاری خصوصی ایران است، که پیش از این در قالب صندوق تعاون بتاجا و پس از آن موسسه مالی و اعتباری حکمت ایرانیان فعالیت می‌کرد.
بانک حکمت ایرانیان در سال ۱۳۸۸ پس از دریافت مجوزهای قانونی از بانک مرکزی به عنوان ۱۲امین بانک خصوصی و ۲۲امین بانک تاسیس شده در کشور، فعالیت خود را آغاز کرده‌است. ۵۱% از سهام این بانک متعلق به کارکنان ارتش است.سرمایه اولیه بانک حکمت ایرانیان ۲۰۰ میلیارد تومان است.

آيا ميدانيد كه ؟
بانك حكمت ايرانيان با بيش از  185هزار  سهامدار به عنوان بزرگترين شركت (سهامي عام) در كشور محسوب مي شود.
آيا مي دانيد كه ؟
 بانك حكمت ايرانيان از ميان بانك هاي هم رديف خود داراي بيشترين تعداد شعبه در سراسر كشور مي باشد (اين يعني شروع خوب)


آيا ميدانيد كه ؟
 به گفته مدير عامل محترم سياست بانك حكمت ايرانيان افزايش شعب نيست بلكه معتقد به آن است كه با توجه به خدمات نوین بانک شعبه در خانه هر فرد است. (اين يعني هدف خوب)
آيا ميدانيد كه ؟
 بانك حكمت ايرانيان به عنوان چهل و ششمين نماد در فهرست نرخ هاي بازار فرابورس با نام «حكمت» قرار گرفت.
آيا ميدانيد كه ؟
 پس از افتتاح شعبه مركزي مشهد تنها در مدت 10 روز بيش از 400 نفر به افتتاح حساب پرداختند.
آيا ميدانيد كه ؟
 در ماه جاري بالغ بر 36000 نفر از پرسنل زحمت كش ارتش جمهوري اسلامي ايران حقوق خود را از بانك حكمت ايرانيان دريافت مي كنند. اين درحالي است كه ماه پيش حدوداً 13000 نفر و در ماه بعد به چند برابر اين رقم خواهد رسيد.

 

 

 

معرفی تامین کنندگان

پرشین افزار (ماندگار)

شرکت پرشین افزار ماندگار در سال 1387 با سرمایه گذاری گروه مالی پاسارگاد و همکاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگای برتر کشور و همچنین حضور مدیران با تجربه حوزه ماشین های اداری تاسیس گردید .هدف از به وجود آمدن این شرکت , برطرف کردن نیازهای گروه مالی پاسارگاد در زمینه تامین و پشتیبانی از سخت افزار های رایانه ای , ماشین های اداری و مواد مصرفی این تجهیزات بوده است .

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

معرفی تصویری