• 05b8f641b9acb4bc42ade3a1f7b3691c.jpg
  • 912fb888a06aa45c96a1c3a5dac71800.jpg
  • f32442bf22c288c5d8aee3428a74feaa.jpg

پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394

پایلوت طرح ارسال همه ‌پخشی (Video Broadcasting) با تلاش و پیگیری کارشناسان معاونت شبکه شرکت خدمات انفورماتیک، طی روز یکشنبه مورخ ۱۲اسفند ماه۹۲، در دو شعبه منتخب بانک صادرات با موفقیت اجرا شد.

 

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات طرح مذکور برای اولین بار در شبکه VSAT شرکت خدمات انفورماتیک و در یک بانک تجاری، پایلوت و راه اندازی گردیده است. یکی از قابلیت های ویژه ارتباطات ماهواره ای، ارائه سرویس های مبتنی بر روش‌های ارسال همه‌پخشی (Broad Casting) می باشد. با استفاده از بستر اشاره شده، امکان ارسال همزمان تصاویر ویدئویی برای کلیه شعب در سطح شبکه بانک مهیا می گردد.

از جمله موارد استفاده از این سامانه، می‌توان به ارسال همزمان احکام اداری، بخش‌نامه‌ها، اعلان‌های عمومی، شعارهای فرهنگ سازمانی، ارسال تصاویر ویدئویی یک طرفه مانند پیام‌های تبریک و تسلیت و یا ویدئوهای آموزش کارکنان و یا پخش همزمان سخنرانی‌های مدیر عامل و یا سایر مدیران بانک در سطح شعب و ... اشاره نمود؛ همچنین از دیگر مزایای این سامانه می‌توان به زمان اندک مورد نیاز جهت فعال سازی سرویس در هر شعبه با هزینه‌های بسیار کم و تجهیزات جانبی محدود اشاره داشت.با توجه به مزایای مطرح شده، سهولت دسترسی و استفاده از سامانه مذکور، پیش‌بینی می‌شود این قابلیت ویژه پایانه های VSAT شرکت خدمات انفورماتیک، به زودی با اقبال سایر مشتریان شرکت روبه رو گردد.

 

معرفی تامین کنندگان

شركت كاشف

شرکت مديريت امن الکترونيکي کاشف رسماً فعاليت خود را آغاز نمود.

شرکت مديريت امن الکترونيکي کاشف در آخرين روزهاي سال 1392 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به رسميت رسيد. اين شرکت که از جمله شرکت‌هاي گروه ملي انفورماتيک محسوب مي‌گردد، با هدف مديريت و راهبري وظيفه‌اي خطير در گستره بانکداري الکترونيک کشور، يعني مديريت امنيت بانکداري الکترونيک، به جمع شرکت‌هاي اجرا کننده اهداف حاکميتي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران افزوده شد. به منظور آشنايي بيشتر با اهداف و مأموريت‌هاي اين شرکت، گفتگويي اجمالي با مهندس مجيد نوري عضو هيئت مديره اين شرکت انجام شده که مشروح آن در ادامه مي‌آيد:

ادامه مطلب...