wrapper

برترین روندهای بانکداری در سال ۲۰۱۶
دیوید هورتون؛ رئیس بخش نوآوری در سینکرن / با نگاهی به سال ۲۰۱۵ می‌بینیم که کل صنعت بانکداری درنهایت به‌سوی تحولات دیجیتالی پیش رفته است. در انگلستان نیرویی بیدار شده است و رقابت با سیلیکون ولی برای رهبری فین‌تک موضوع اصلی بسیاری از مباحثه‌ها بود.
بانکداری باز و ماراتن نوآوری
مینا نوبهار / برنامه ششم توسعه که یکی از اولویت‌های خود را موضوع تأمین مالی و توسعه ابزارهای مالی قرار داده، فعالان حوزه مالی و بانکی را بر آن داشته تا در راستای تحقق نوآوری و توسعه خدمات خود به حمایت از استارت‌آپ‌های فین‌تک روی بیاورند. در همین
نمایشگاه کارت و پرداخت آسیا 2016
دانلود بروشور نمایشگاه کارت و پرداخت آسیا 2016   Download

پایلوت طرح ارسال همه ‌پخشی (Video Broadcasting) با تلاش و پیگیری کارشناسان معاونت شبکه شرکت خدمات انفورماتیک، طی روز یکشنبه مورخ ۱۲اسفند ماه۹۲، در دو شعبه منتخب بانک صادرات با موفقیت اجرا شد.

 

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات طرح مذکور برای اولین بار در شبکه VSAT شرکت خدمات انفورماتیک و در یک بانک تجاری، پایلوت و راه اندازی گردیده است. یکی از قابلیت های ویژه ارتباطات ماهواره ای، ارائه سرویس های مبتنی بر روش‌های ارسال همه‌پخشی (Broad Casting) می باشد. با استفاده از بستر اشاره شده، امکان ارسال همزمان تصاویر ویدئویی برای کلیه شعب در سطح شبکه بانک مهیا می گردد.

از جمله موارد استفاده از این سامانه، می‌توان به ارسال همزمان احکام اداری، بخش‌نامه‌ها، اعلان‌های عمومی، شعارهای فرهنگ سازمانی، ارسال تصاویر ویدئویی یک طرفه مانند پیام‌های تبریک و تسلیت و یا ویدئوهای آموزش کارکنان و یا پخش همزمان سخنرانی‌های مدیر عامل و یا سایر مدیران بانک در سطح شعب و ... اشاره نمود؛ همچنین از دیگر مزایای این سامانه می‌توان به زمان اندک مورد نیاز جهت فعال سازی سرویس در هر شعبه با هزینه‌های بسیار کم و تجهیزات جانبی محدود اشاره داشت.با توجه به مزایای مطرح شده، سهولت دسترسی و استفاده از سامانه مذکور، پیش‌بینی می‌شود این قابلیت ویژه پایانه های VSAT شرکت خدمات انفورماتیک، به زودی با اقبال سایر مشتریان شرکت روبه رو گردد.

 

معرفی تامین کنندگان

شركت تجارت الكترونيك پارسيان-پككو

 شركت تجارت الكترونيك پارسيان به دنبال بسط و گسترش صنعت استفاده از كارتهاي الكترونيكي در دنياي پيشرفته و طرح موضوع بكارگيري اين صنعت در بازار ايران در سال 1379 تشكيل و به ثبت رسيد.

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

معرفی تصویری