wrapper

چکيده نظريه‌های‌ رفتار مصرف‌کننده‌ به‌ دليل‌ آن‌که‌ با رفتار انسان‌ در جايگاه‌ موجودی‌ صاحب‌ اراده‌ و هدفمند ارتباط‌ دارند، بر مفروضات‌ ويژه‌ای‌ درباره‌ ماهيت‌ انسان‌ و مبانی‌ تصميم‌گيری‌ او مبتنی‌ هستند. اين‌ مفروضات‌ اغلب‌ جنبه‌ ايدئولوژيک‌ داشته، در نظام‌های‌ ارزشی‌ متفاوت، دارای‌ گونه‌های‌ متفاوتی‌ خواهند بود. بحث‌ اين‌ مقاله، بررسی‌ اين‌ مفروضات‌ در چارچوب‌ ارزش‌های‌ حاکم‌ بر جامعه‌ اسلامی‌ است.

ادامه مطلب...

آک بانک ترکیه در سال 2013 برای جذب شرکت های کوچک و متوسط از یک بازی جالب تحت شبکه اجتماعی فیس بوک استفاده کرد و توانست نزدیک به 25000 شرکت کوچک و متوسط را تنها در مدت 10 روز جذب کند!آک بانک یکی از بزرگترین بانک های ترکیه است که در سال 1948 تاسیس شده است. بزرگترین سهام دار این بانک که در بورس ترکیه نیز حضور دارد، خانواده سابانجی هستند.

ادامه مطلب...

همه ما در شهرهای بزرگ روزانه با معضل ترافیک روبرو هستیم.حتما تا بحال شنیدید که وقت طلاست! بد نیست بدانید بر اساس گزارشی از Forbes وب سایت آمازون در هر دقیقه به طور متوسط 60000 دلار درآمد کسب می کند.احتمالا الان مشغول محاسبه درآمد آمازون در مدت یک ساعت هستید.در مدت زمانی که ما با جادوی سیاه ترافیک زمان طلایی را به مس بدل می کنیم آمازون 60x60000 دلار فروش اینترنتی انجام می دهد.

ادامه مطلب...

نوشته ی Andrew Downin، مدیر نو آوری موسسه تحقیقاتی فیلن
همکاری و نوآوری در صنعت خدمات مالی مفاهیم جدیدی نیستند. در واقع Edwars A. Filene ، پدر جنبش اتحادیه های اعتباری ایالات متحده که هم اسم موسسه تحقیقاتی Filene نیز بود در سخنرانی اش در سال 1936 به اهمیت همکاری اشاره کرد و این چنین گفت: “اگر اتحادیه های اعتباری هر یک به صورت جداگانه عمل میکردند هرگز نمیتوانستند به آنچه حالااز طریق همکاری با هم به دست آوردند دست پیدا کنند."

ادامه مطلب...

معرفی تامین کنندگان

شرکت پاسارگاد فرتاک آریان

شرکت پاسارگاد فرتاک آریان (سهامی خاص) به‌عنوان شرکت خدمات بازرگانی و تأمین کالای موردنیاز هلدینگ فناپ و گروه مالی پاسارگاد در سال ۱۳۹۰ تأسیس گردید و با جذب نیروهای مجرب و متخصص در حوزه‌های رایانه، شبکه و پرداخت الکترونیک، فعالیت خود را گسترش داد و اکنون به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه راه‌حل‌های جامع در صنعت فناوری اطلاعات به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

معرفی تصویری