پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394
دسته: پول شمار

حاصل تلاش متخصصین صنعت اسکناس شمار با بیش از 17 سال سابقه حضور در این حوزه-محصول شرکت هاتف

  نمایشگر LCD: در اغلب اسکناس شمارهای بانکی از نمایشگر 7-Segment استفاده میگردد. وجود نمایشگر LCD با قابلیت پخش تصویر و متن به زبانهای مختلف باعث ارتباط نزدیک تر کارمندان بانک با دستگاه میگردد. کنترل وضعیت هوشمند: سها در هنگام راه اندازی به صورت خودکار تمامی اجزای خود را چک میکند. در صورت وجود نقص در هر یک از قطعات ابتدا در جهت رفع آن تلاش میکند. اگر پس از این فرایند نقص باقی مانده باشد نوع خرابی روی نمایشگر LCDاعلام میشود تا فرایند تعمیر و نگهداری به سرعت انجام گردد.

عمر طولانی: استفاده از مکانیزم ساده تر شمارش و قطعات مرغوب به بالارفتن عمر دستگاه کمک کرده است. تجربه بالای تولیدکنندگان اجزا، دقت در فرایند مونتاژ و در نهایت اعمال فرایند کنترل کیفیت باعث میگردد تا سها عملکرد بهتر و طولانی تری داشته باشد.

 تعمیر و نگهداری آسان: نمایش خودکار نقص دستگاه در هنگام روشن کردن، در دسترس بودن، ماژولار بودن و سادگی تعویض بردهای الکترونیک و سایر اجزا باعث سهولت در پشتیبانی سها میگردد.


شمارش اسکناس به روشهای متفاوت: برخورداری از 4 روش عملکرد عادی، افزایشی، از پیش تعیین شده و حالت هشدار میتواند به کارمندان شعب در استفاده بهینه از سها کمک شایانی کند.

 تغییر سرعت شمارش در حین عملکرد: سرعت شمارش اسکناس در سها به روش دیجیتال و با استفاده از صحفه کلید و نمایشگر LCD دستگاه قابل تغییر است. این سرعت را میتوان در حین شمارش نیز تغییر داد تا بسته به کیفیت دسته اسکناس، از شمارش اطمینان بیشتری حاصل شود.

 وزن کمتر: با به کارگیری فن آوریهای نوین و استفاده از قطعات سبک تر اما کارآمد تر، وزن دستگاه از نمونه های مشابه قدری کمتر است.

مکشی   نوع شمارش
تا 100 برگ اسکناس در 5 ثانیه  سرعت
 بین 120 تا 170 میلیمتر  طول اسکناس
 حداکثر 0.15 میلیمتر  ضخامت اسکناس
تا 200 برگ اسکناس  ظرفیت شمارش گر  
100 تا 240 ولت، 50 تا 60 هرتز  توان ورودی
   در حال شمارش 600 وات در حالت آماده به کار 10 وات  مصرف دستگاه   
31 در 35 در 82 سانتیمتر  ابعاد 
  اختیاری  شاتر 
  LCD  نمایشگر اصلی
 عادی، افزایشی، هشدار، از پیش تعیین شده  روشهای شمارش 
   28 کیلوگرم  وزن 
   

معرفی تامین کنندگان

شـرکت پخش کاغــذهای حرارتی نگـاره

شـرکت پخش کاغــذهای حرارتی نگـاره (نماینـده انحـصـاری شـرکت کاغــذ کاربن لـس ایران) با افتخار اعلام می دارد که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در سال حماسه ملی ،حماسه سیاسی،برای اولین بار در سطح کشورهای خاور میانه و آسیای میانه موفق به تولید کاغذهای حرارتی جهت مصرف دستگاه ATM ودستگاه پوز و نوبت دهی و ...گردیده است.

ادامه مطلب...