wrapper

تحولی شگرف در دنیای NFC
FAMOCO اولین دستگاه مقرون به صرفه NFC در جهان است که بدون نیاز به لوازم جانبی دیگر، پیادهسازی و گسترش بازار انبوه انواع خدمات B2B و B2C را امکانپذیر نموده و تسریع میبخشد.


FAMOCO به شرکتها و سازمانهای تولیدکننده راه حلهای هوشمند کمک میکند تا به سادگی و در مدت زمان کوتاهی راه حلهای غیرتماسی همچون پایانه فروش همراه، اتوماسیون نیروی کار، بازرسی و کنترل، مدیریت فرآیند کسب و کار، برنامههای وفاداری، دولت الکترونیک و ... را ارائه نمایند.
این پایانه فرانسوی ارزانتر از تلفنهای هوشمند و یا هر دستگاه پایانه فروش همراه دیگری است. ویژگیها و امکانات منحصر به فرد آن با درگیر کردن سریع خردهفروشان موجب تسهیل کسب و کار تحت پوشش شما میگردد. این دستگاه NFC جیبی با در بر داشتن دو عنصر امن داخلی و خارجی بالاترین نیازمندیهای امنیتی را برآورده نموده و راه حلی سیّار، کاربر محور، با کیفیت بالا و بر بستر آخرین تکنولوژیهای مطرح دنیا را فراهم میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویژگیها:
-مقرون به صرفه
-کاملاً امن توسط دو عنصر امن داخلی و خارجی
-کاربری آسان برای استفاده کنندگان با توجه به صفحه نمایش مناسب و لمسی
-مدیریت از راه دور (OTA) پایانه
-قابلیت استفاده به صورت سیار با توجه به باتری قدرتمند و ابعاد و وزن مناسب
-ابزار توسعه نرمافزار پیشرفته
-قابلیت اتصال به انواع مختلف دستگاه های جانبی مانند بارکد خوان و چاپگر
-قابلیت ارتباط با مرکز از طریق GPRS و 3G و Wi-Fi
-ارائه خدمات غیر تماسی و NFC

این محصول در دوازدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری توسط نماینده انحصاری آن ، شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس به طور رسمی رونمایی شد و مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مطالب مرتبط

معرفی تامین کنندگان

شرکت KONA International

شرکت( KONA I (KONA International در کره جنوبی در سال 1998 ابتدا با نام KEBTechnology تاسیس شد.KEP خلاصه شده عبارت (KOREA ELECTRONIC BANKING TECHNOLOGY) است.سپس در سال 2012 نام خود را به KONA I تغییر داد.این شرکت در زمینه کارت هوشمند ،NFC و راهکارهای IT در بازارهای بانکی،حمل و نقل،بهداشت،خدمات عمومی (Epassport) در 75 کشور جهان ارائه خدمات می کند.

ادامه مطلب...

معرفی تصویری