wrapper

تحولی شگرف در دنیای NFC
FAMOCO اولین دستگاه مقرون به صرفه NFC در جهان است که بدون نیاز به لوازم جانبی دیگر، پیادهسازی و گسترش بازار انبوه انواع خدمات B2B و B2C را امکانپذیر نموده و تسریع میبخشد.


FAMOCO به شرکتها و سازمانهای تولیدکننده راه حلهای هوشمند کمک میکند تا به سادگی و در مدت زمان کوتاهی راه حلهای غیرتماسی همچون پایانه فروش همراه، اتوماسیون نیروی کار، بازرسی و کنترل، مدیریت فرآیند کسب و کار، برنامههای وفاداری، دولت الکترونیک و ... را ارائه نمایند.
این پایانه فرانسوی ارزانتر از تلفنهای هوشمند و یا هر دستگاه پایانه فروش همراه دیگری است. ویژگیها و امکانات منحصر به فرد آن با درگیر کردن سریع خردهفروشان موجب تسهیل کسب و کار تحت پوشش شما میگردد. این دستگاه NFC جیبی با در بر داشتن دو عنصر امن داخلی و خارجی بالاترین نیازمندیهای امنیتی را برآورده نموده و راه حلی سیّار، کاربر محور، با کیفیت بالا و بر بستر آخرین تکنولوژیهای مطرح دنیا را فراهم میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویژگیها:
-مقرون به صرفه
-کاملاً امن توسط دو عنصر امن داخلی و خارجی
-کاربری آسان برای استفاده کنندگان با توجه به صفحه نمایش مناسب و لمسی
-مدیریت از راه دور (OTA) پایانه
-قابلیت استفاده به صورت سیار با توجه به باتری قدرتمند و ابعاد و وزن مناسب
-ابزار توسعه نرمافزار پیشرفته
-قابلیت اتصال به انواع مختلف دستگاه های جانبی مانند بارکد خوان و چاپگر
-قابلیت ارتباط با مرکز از طریق GPRS و 3G و Wi-Fi
-ارائه خدمات غیر تماسی و NFC

این محصول در دوازدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری توسط نماینده انحصاری آن ، شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس به طور رسمی رونمایی شد و مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مطالب مرتبط

معرفی تامین کنندگان

شرکت Sankyo

شرکت Sankyo با نام کامل Sankyo Seiki Mfg. Co., Ltd. در سال 1946 میلادی در توکیو ژاپن تاسیس شد.سال 2003 پس از خرید سهام این شرکت توسط گروه NIDEC ،این تولید کننده معروف کارت خوان به یکی از زیر مجموعه های گروه NIDEC ژاپن تبدیل شد و به NIDEC SANKYO تغییر نام داد.

ادامه مطلب...

معرفی تصویری