wrapper

تحولی شگرف در دنیای NFC
FAMOCO اولین دستگاه مقرون به صرفه NFC در جهان است که بدون نیاز به لوازم جانبی دیگر، پیادهسازی و گسترش بازار انبوه انواع خدمات B2B و B2C را امکانپذیر نموده و تسریع میبخشد.


FAMOCO به شرکتها و سازمانهای تولیدکننده راه حلهای هوشمند کمک میکند تا به سادگی و در مدت زمان کوتاهی راه حلهای غیرتماسی همچون پایانه فروش همراه، اتوماسیون نیروی کار، بازرسی و کنترل، مدیریت فرآیند کسب و کار، برنامههای وفاداری، دولت الکترونیک و ... را ارائه نمایند.
این پایانه فرانسوی ارزانتر از تلفنهای هوشمند و یا هر دستگاه پایانه فروش همراه دیگری است. ویژگیها و امکانات منحصر به فرد آن با درگیر کردن سریع خردهفروشان موجب تسهیل کسب و کار تحت پوشش شما میگردد. این دستگاه NFC جیبی با در بر داشتن دو عنصر امن داخلی و خارجی بالاترین نیازمندیهای امنیتی را برآورده نموده و راه حلی سیّار، کاربر محور، با کیفیت بالا و بر بستر آخرین تکنولوژیهای مطرح دنیا را فراهم میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویژگیها:
-مقرون به صرفه
-کاملاً امن توسط دو عنصر امن داخلی و خارجی
-کاربری آسان برای استفاده کنندگان با توجه به صفحه نمایش مناسب و لمسی
-مدیریت از راه دور (OTA) پایانه
-قابلیت استفاده به صورت سیار با توجه به باتری قدرتمند و ابعاد و وزن مناسب
-ابزار توسعه نرمافزار پیشرفته
-قابلیت اتصال به انواع مختلف دستگاه های جانبی مانند بارکد خوان و چاپگر
-قابلیت ارتباط با مرکز از طریق GPRS و 3G و Wi-Fi
-ارائه خدمات غیر تماسی و NFC

این محصول در دوازدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری توسط نماینده انحصاری آن ، شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس به طور رسمی رونمایی شد و مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مطالب مرتبط

معرفی تامین کنندگان

شرکت Castles

شرکت Castles Technology Co, Ltd در سال 1993 توسط جمعی از مهندسان خبره در تایوان تاسیس شد.این شرکت در حال حاضر یکی از تولید کنندگان بنام کارت خوان های تماسی و غیر تماسی،پایانه های فروش بانکی ،پایانه های شعبه و لوازم جانبی مربوط به آن است و با 120 کارشناس در حال خدمت رسانی به مشتریان است.از محصولات مورد استفاده این شرکت در ایران می توان به پایانه فروش Castles مدل VEGA5000S در بانک ملی اشاره نمود.

ادامه مطلب...

معرفی تصویری