wrapper

تحولی شگرف در دنیای NFC
FAMOCO اولین دستگاه مقرون به صرفه NFC در جهان است که بدون نیاز به لوازم جانبی دیگر، پیادهسازی و گسترش بازار انبوه انواع خدمات B2B و B2C را امکانپذیر نموده و تسریع میبخشد.


FAMOCO به شرکتها و سازمانهای تولیدکننده راه حلهای هوشمند کمک میکند تا به سادگی و در مدت زمان کوتاهی راه حلهای غیرتماسی همچون پایانه فروش همراه، اتوماسیون نیروی کار، بازرسی و کنترل، مدیریت فرآیند کسب و کار، برنامههای وفاداری، دولت الکترونیک و ... را ارائه نمایند.
این پایانه فرانسوی ارزانتر از تلفنهای هوشمند و یا هر دستگاه پایانه فروش همراه دیگری است. ویژگیها و امکانات منحصر به فرد آن با درگیر کردن سریع خردهفروشان موجب تسهیل کسب و کار تحت پوشش شما میگردد. این دستگاه NFC جیبی با در بر داشتن دو عنصر امن داخلی و خارجی بالاترین نیازمندیهای امنیتی را برآورده نموده و راه حلی سیّار، کاربر محور، با کیفیت بالا و بر بستر آخرین تکنولوژیهای مطرح دنیا را فراهم میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویژگیها:
-مقرون به صرفه
-کاملاً امن توسط دو عنصر امن داخلی و خارجی
-کاربری آسان برای استفاده کنندگان با توجه به صفحه نمایش مناسب و لمسی
-مدیریت از راه دور (OTA) پایانه
-قابلیت استفاده به صورت سیار با توجه به باتری قدرتمند و ابعاد و وزن مناسب
-ابزار توسعه نرمافزار پیشرفته
-قابلیت اتصال به انواع مختلف دستگاه های جانبی مانند بارکد خوان و چاپگر
-قابلیت ارتباط با مرکز از طریق GPRS و 3G و Wi-Fi
-ارائه خدمات غیر تماسی و NFC

این محصول در دوازدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری توسط نماینده انحصاری آن ، شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس به طور رسمی رونمایی شد و مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مطالب مرتبط

معرفی تامین کنندگان

شرکت طراحان صنعت شبکه

شرکت طراحان صنعت شبکه در سال 91 با کادر مجرب شامل تیم فروش , بازرگانی , بازاریابی و برندینگ و کارشناسان آموزش دیده در کشور آلمان با هدف معرفی محصولات با کیفیت به مجموعه صنعت کشور و همچنین ارتقاء دانش فنی مرتبط با ارائه خدمات آموزشی در حوضه محصولات سرمایشی صنعتی (کولر و چیلر) و محصولات IT (دیتا سنتر)شروع به فعالیت کرده است.

ادامه مطلب...

معرفی تصویری