پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394
دسته: داخلی

شرکت پرشین افزار ماندگار در سال 1387 با سرمایه گذاری گروه مالی پاسارگاد و همکاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگای برتر کشور و همچنین حضور مدیران با تجربه حوزه ماشین های اداری تاسیس گردید .هدف از به وجود آمدن این شرکت , برطرف کردن نیازهای گروه مالی پاسارگاد در زمینه تامین و پشتیبانی از سخت افزار های رایانه ای , ماشین های اداری و مواد مصرفی این تجهیزات بوده است .

 

با استعانت خداوند متعال و تکیه بر توانمندیهای پرسنل توانا , شرکت پرشین افزار ماندگار علاوه بر اینکه نیازهای گروه مالی پاسارگاد را برطرف ساخته , گام بلندی در تامین نیازهای مشابه سایر سازمان های بزرگ و متوسط نیز برداشته است که همکاری با بیش از 9 بانک و موسسه مالی و اعتباری و به دست آوردن رتبه بالا از شورای عالی انفورماتیک در حوزه مشاوره و پشتیبانی بخشی از افتخارات این مجموعه می باشد .

بازرگانی و فروش

تمرکز برتامین انواع ماشین های اداری و قطعات یدکی آنها و همچنین رصد نیازهای کنونی و آتی کشور در حال توسعه ایران از مهمترین فعالیت های حوزه بازرگانی پرشین افزار ماندگار در چند سال اخیر به شمار می آید. اطمینان مشتریان از تامین به هنگام خواسته ها، انطباق اقلام تامین شده با مشخصات فنی و کیفی و قیمت مناسب، توزیع و پخش در سراسر ایران چهار مزیت محوری شرکت در فعالیت های بازرگانی بوده است. مزیت های مذکور در فعالیت های بازرگانی ، شرکت را برآن داشته است تا برای حفظ استاندارد های بین المللی و همچنین آینده نگری جهت خط مستقیم تامین ، اقدام به اخذ نمایندگی رسمی برای تمامی محصولات خود بنماید . در حال حاضر توسعه فعالیت های این حوزه به بازرگانی خارجی (واردات واخذ نمایندگی های خارجی) از راهبردهای مورد تاکید مدیریت ارشد شرکت میباشد که انتظار می رود در سال های آتی سهم به سزایی در فعالیت های عملیاتی شرکت ایفا کند.

پشتیبانی

با داشتن نیرو های مجرب و نمایندگی ها در سراسر کشور و همچنین وجود تعمیرگاه با استانداردهای جهانی شرکت ماندگار پشتیبانی خود را به گونه ای طراحی نموده است که در کمترین زمان با بهترین کیفیت محصولات مورد گارانتی این مجموعه و همچنین سایر ماشین های اداری را پشتیبانی و خدمات رسانی نماید . استاندارد حمایتی این شرکت از محصولات خود ، شامل 2سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش میباشد .

سرمایه های انسانی

کارکنان مهم‌ترین سرمایه سازمان به حساب می‌آیند و موفقیت سازمان در گرو اعمال مدیریتی اثربخش، بر آنهاست. تلاش ما بر آن بوده است که بر پایه‌ یادگیری و یاددهی مستمر، محیطی تعاملی به‌وجود آوریم و در محیطی دانش‌محور و دوستانه، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستیم.

معرفی تامین کنندگان

درباره شرکت شاپرک

شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک به منظور سامان دهی نظام پرداخت، در دی ماه سال 1390 با مشارکت بانک های کشور تاسیس گردید. از مهم ترین وظایف شرکت، نظارت دقیق و همه جانبه بر عملیات پرداخت الکترونیک و حصول اطمینان از رعایت استانداردها و ضوابط و همچنین افزایش سطح امنیت نظام پرداخت در کشور است.

ادامه مطلب...