wrapper

دسته: خارجی

شرکت Verifone ارائه کننده ابزارهای پرداخت الکترونیک و سرویس های ارزش افزوده در بازار جهانی است.از سال 1981 در هاوایی (ایالات متحده آمریکا) فعالیت خود را شروع کرد و در سال 2010 با خرید و ادغام محصولات Gemalto و خرید کل شرکت Hypercom در سال 2011 به بزرگترین شرکت تولید کننده ابزارهای پرداخت الکترونیک تبدیل شد.نام این شرکت پس از تولید اولین محصول آن به نام Verification telephone انتخاب شد.

شرکت Verifone در 110 کشور جهان فعالیت می کند و بیش از 5000 کارمند در سراسر جهان در این شرکت مشغول به کار هستند.دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو است.

 

- شرکت Verifone در سال 1981 توسط William Melton تاسیس شد.

- در سال 1990 به سهامی عام تبدیل شد و یکی از شرکت های فهرست شده در بورس اوراق بهادار نیویورک است.

- شرکت Hewlett-Packard در سال 1997 در معامله ای به ارزش سهام $1.18bn این شرکت را خرید و 4 سال بعد در سال 2001 به Gores Technology Group فروخت.

- در سال 2006 شرکت Verifone شرکت اسرائیلی Lipman را خرید و محصولات و راهکارهای آن که با نام تجاری Nurit به بازار عرضه می شد به محصولات خود افزود.

- در سال 2009 در یک همکاری غیر انتفاعی با 2 شرکت Ingenico و Hypercom موفق به تاسیس Secure POS Vendor Alliance شد که صرفا همکاری در جهت بهبود امنیت در صنعت پرداخت الکترونیک بود.

- در سال 2010 VX Evolution را به بازار معرفی کرد که محصول شناخته شده این خانواده در ایران Vx520 است.

- در سال 2010 محصولات و راهکارهای مربوط به POS terminal از شرکت Gemalto خریداری و در خانواده Verifone ادغام شد.

- در آگوست سال 2011 شرکت هایپرکام در شرکت Verifone ادغام شد.

 

 محصولات معرفی شده شرکت Verifone:

پایانه فروش مدل VX520

پایانه فروش مدل Vx680

 

مطالب مرتبط:

رابطه وریفون با لیپ من چیست؟

راه‌اندازی پلت‌فرم پذیرش جهانی PAYMEDIA توسط VeriFone

وریفون از راهکار پایانه فروش موبایلی خود رونمایی می‌کند

 

 

معرفی تامین کنندگان

شرکت به پویش ایرانیان آسیا

شرکت به پویش ایرانیان آسیا در سال ۱۳۸۹ با هدف به کارگیری دانش فنی تعدادی از متخصصان حوزه نظارت تصویری و افزایش توان رقابتی کشور در مقابل فشار تحریم ها توسط نرم افزارهای خارجی، کار خود را آغاز نمود. در ابتدا تعداد متخصصان به کار گرفته شده در شرکت بسیار معدود بود، اما رسیدن به هدف یاد شده، گسترش روزافزون شرکت را طلب می کرد. گستردگی حوزه نظارت تصویری و نیز وجود رقبای قدرتمند و بانفوذ در این حوزه نیز از دیگر دلایلی بود که سبب شد موسسان به پویش به سرعت شرکت را گسترش دهند.

ادامه مطلب...

معرفی تصویری