پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394
دسته: خارجی

شرکت Watchdata یکی از پیشروان امنیت در پرداخت و اهراز هویت الکترونیکی در دنیاست.این شرکت در سال 1994 در چین تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در سنگاپور است و با کمک 11 دفتر منطقه ای به بیش از 50 کشور دنیا خدمات رسانی می کند.این شرکت در زمینه هایی دیگر نظیر خدمات اپراتور همراه،موسسات مالی و اعتباری،اپراتور های ترافیکی و حمل و نقلی و همچنین دولت الکترونیک سابقه درخشانی در دنیا دارد.راهکارهای ارائه شده توسط شرکت Watchdata هم اکنون در حال خدمت رسانی به 1 میلیارد کاربر موبایل،80 میلیون کاربر بانکی و 50 میلیون مسافر در کل دنیاست.

 محصولات سخت افزاری این شرکت شامل :انواع کارت های تماسی و غیر تماسی،انواع کارت های هوشمند ،کارت های شناسایی ،کارت های هوشمند مورد استفاده در سیستم های هوشمند حمل و نقل،توکن های تامین کننده امنیت آنلاین،Card Reader و سیستم های کنترل هوشمند عوارض جاده ای است.

راهکارهای ارائه شده توسط این شرکت کلیه مراحل این پروژه ها شامل نرم افزار،سخت افزار،انواع اپلیکیشن ها و خدمات شخصی سازی و ... را پوشش می دهد.از شاخص ترین راهکارها ارائه شده می توان به راهکار بانکی مبتنی بر NFC اشاره نمود که کلیه مراحل آن توسط Watchdata و همکاری اپراتور های چینی و تایلندی در این کشور ها عرضه شده است.

از جمله مشتریان این شرکت می توان به شرکت های Visa card و Master Card اشاره نمود.

این شرکت دارای تاییده های زیر است :

  • TimeCOS®CeWave Gaining Visa Approval for Visa Contactless payment
  • TimeCOS SIM Gaining SmartTrust WIB 1.3 Authentication
  • Certificate of GSM Membership
  • GB/T28001-2001 for Occupational Health and Safety Management
  • Security Accreditation Scheme Certificate
  • ISO14001
  • ISO 9001

معرفی تامین کنندگان

شرکت NXP

شرکت NXP در سال 2006 تاسیس شد.این شرکت یکی از واحد های جدا شده از شرکت Philips است و سابقه 50 ساله در تولید نیمه هادی ها دارد.دفتر مرکزی این شرکت در کشور هلند است.در سال 2012 درآمد این شرکت 4.36 میلیارد دلار بوده است.این شرکت دارای 11 سایت تولیدی و تیمی 3300 نفره در واحد تحقیق و توسعه است که تا کنون 11000 اختراع به ثبت رسانده اند.

ادامه مطلب...