پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394
دسته: اخبار

مشارکت شرکت هوندا و فیلیپس ۶۶ برای انجام پرداخت‌های درون اتومبیل / شرکت فیلیپس ۶۶ (Phillips 66) در حال همکاری با استودیو توسعه‌دهنده هوندا است تا امکان پرداخت سوخت درون خوورویی را برای دارندگان وسایل نقلیه هوندا فراهم کند. به کمک این امکان افراد می‌توانند از طریق سیستم اطلاعات in-dash خود، پمپی را در پمپ بنزین‌های فیلیپس ۶۶، ۷۶ و کونوکو رزرو و پرداختشان را انجام دهند.

این ویژگی جدید درون خدرویی به رانندگان این امکان را می‌دهد تا نزدیک‌ترین پمپ بنزین‌های فیلیپس ۶۶، ۷۶ و کونوکو را پیدا کنند و پرداختشان را انجام دهند. فیلیپس ۶۶ قابلیت پرداخت موبایلی را در اوایل سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرد و در سال ۲۰۱۹ در تمام پمپ بزین‌های ذکرشده قابل استفاده خواهد بود.

امکان دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل‌پی فیلیپس ۶۶، هم برای دستگاه‌های اپل و هم برای دستگاه‌های گوگل فراهم است.

جان باربون مدیر بخش پرداخت و سرویس‌های کارتی در فیلیپس ۶۶ می‌گوید: «ما می‌فهمیم که مصرف‌کنندگان می‌خواهند ماشینشان را بنزین بزنند و به سرعت پرداختشان را انجام دهند. اکنون مصرف‌کنندگان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن فیلیپس ۶۶ در خودروهای هوندا پرداختشان را درپمپ بنزین‌ها به‌سرعت، دوستانه و به شیوه یکپارچه انجام دهند.»

منبع : راه پرداخت

 

معرفی تامین کنندگان

شرکت طراحان صنعت شبکه

شرکت طراحان صنعت شبکه در سال 91 با کادر مجرب شامل تیم فروش , بازرگانی , بازاریابی و برندینگ و کارشناسان آموزش دیده در کشور آلمان با هدف معرفی محصولات با کیفیت به مجموعه صنعت کشور و همچنین ارتقاء دانش فنی مرتبط با ارائه خدمات آموزشی در حوضه محصولات سرمایشی صنعتی (کولر و چیلر) و محصولات IT (دیتا سنتر)شروع به فعالیت کرده است.

ادامه مطلب...