پر فروش ها

images/tcm_2000.jpg
ماژول کارت خوان و کارت نویس که در خود پرداز ها و کیوسک ها قابل استفاده است.این محصول کره ای پس از
سه شنبه, 27 خرداد 1393
این محصول از مجموعه کارت خوان‌های غیر تماسی (Contactless) شرکتACS کره است. این کارتخوان از سیستم
دوشنبه, 26 خرداد 1393
دستگاه کارتخوان نانو pcProx مبتنی بر فناوری نانو شاخته شده که به قدری کوچک است که می‌تواند برای
شنبه, 17 مرداد 1394
دسته: اخبار

نخستین همایش و جشنواره مهربانو با موضوع «ازدواج پایدار، خانواده سالم» 28 مهر ماه در سالن همایش های وزارت کشور و با حضور بانوان فرهیخته و برگزیده کشور و زوج های جوان و موفق ایرانی برگزار شد. این همایش با مشارکت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و معاونت اجتماعی وزارت کشور و با حضور فرهیختگان، بانوان برگزیده کشور و زوج های جوان موفق ایرانی برگزار شد.

در این همایش که با حضور جمعی از مدیران ارشد سازمانها و نهادهای کشور برگزار شد. اعطای نشان مهربانو به بانوان برگزیده کشور در زمینه های علوم قرآنی، نیکی، ایثار و مقاومت، علم و فناوری، فرهنگ و هنر، سلامت و پزشکی، مسؤولیت اجتماعی و ورزش، رونمایی از سامانه مهربانو شامل ۷ بخش سلامت، آموزش، مشاوره، کتابخانه، شبکه اجتماعی، بازارچه و باشگاه مهربانو از دیگر بخش های این همایش بود.
همچنین در این همایش از سامانه پرداخت موبایلی مهربانو که از طریق شماره گیری کد دستوری #2035*770* قابل دسترسی است نیز رونمایی شد. این سامانه قابلیت پرداخت هزینه پستی ارسال بسته مهربانو را از طریق تلفن همراه برای اعضاء فراهم می کند. همچنین اعضاء از طریق گزینه های مختلف این سامانه امکان دریافت خدمات دیگری مانند موجودی اعتبار و یا خرید انواع شارژ تلفن همراه و پرداخت قبوض خدماتی را در اختیار دارند.
با استفاده از این سامانه که توسط شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس با همکاری شرکت مبنا کارت آریا فراهم شده است، اعضا پس از پرداخت هزینه پستی توسط کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب خود، از کارت مذکور به عنوان کارت مهربانو برای دریافت خدمات از کلیه دستگاه های کارتخوان و پایانه های فروش طرف قرارداد و همچنین خدمات اینترنتی مهربانو می توانند استفاده نمایند.
لازم بذکر است که این خدمات تنها برای اعضا مهربانو فراهم می باشد و اشخاص غیر عضو جهت استفاده از این سامانه ابتدا می بایست با مراجعه به سایت اینترنتی مهربانو ثبت نام انجام داده و به اعضاء مهربانو بپیوندند. همچنین پرداخت هزینه پستی نیازمند رمز دوم کارت می باشد که در صورت عدم وجود با مراجعه به دستگاه های عابر بانک متعلق به بانک عامل کارت خود می توانند رمز دوم یا اینترنتی خود را دریافت نمایند.

معرفی تامین کنندگان

شركت تجارت الكترونيك پارسيان-پككو

 شركت تجارت الكترونيك پارسيان به دنبال بسط و گسترش صنعت استفاده از كارتهاي الكترونيكي در دنياي پيشرفته و طرح موضوع بكارگيري اين صنعت در بازار ايران در سال 1379 تشكيل و به ثبت رسيد.

ادامه مطلب...