wrapper

دسته: اخبار

شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس (اینفوتک) در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از تاریخ 4 تا 7 آبان ماه سال 93 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود ،یکی از محصولات خود را که در راهکارهای پرداخت خرد به عنوان ابزار پذیرش  در خدمات شهری و حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد، برای بازدید کنندگان از نمایشگاه در معرض نمایش قرار خواهد داد.

 

 

مسائلی مانند سرعت پرداخت، تأمین سکه و اسکناس در  پرداخت های خرد از اهمیت خاصی برخوردار است. با استفاده از راهکارهای مناسب پرداخت خُرد به صورت الکترونیک می توان علاوه بر افزایش سرعت پرداخت، هزینه های چاپ و ضرب سکه و اسکناس را کاهش داد چرا که همین پرداخت های خُرد مانند حمل و نقل عمومی، مطبوعات، پارکینگ و ... بیشترین آسیب را به اسکناس ها که در واقع سرمایه¬های ملی می باشند وارد می آورند.

در کشور ما در حال حاضر ساز و کار مناسبی برای پرداخت های خُرد وجود ندارد و اکثر پرداخت های خُرد از طریق کارت های بانکی و یا به صورت نقد صورت می پذیرد. البته تلاش هایی جهت ارائه راهکارهای مناسب برای پرداخت های خُرد در کشور صورت پذیرفته است مانند بلیط کارت شرکت واحد، پرداخت از طریق تلفن همراه و ... که یا محدوده ارائه خدمات آنها مناسب نمی باشد و یا سرعت انجام عملیات در آنها کمتر از وضعیت فعلی می باشد.

راهکارهای پرداخت خُرد از بخش های مختلفی تشکیل می گردند که اکثریت بخش ها در دیگر راهکارهای پرداخت الکترونیک نیز وجود دارند همانند سوئیچ پرداخت، شبکه پرداخت، پایانه های فروش و ... . یکی از مهمترین بخش ها در راهکارهای پرداخت خُرد که می بایست به صورت تخصصی بدین منظور طراحی شده باشد بخش ابزار پذیرش تراکنش می باشد.

 

محصول شرکت اینفوتک قابلیت پذیرش تراکنش با پروتکل غیر تماسی NFC را داراست و می تواند به عنوان راهکاری جامع جهت انواع پرداخت های خرد مورد استفاده قرار گیرد.از دیگر امکانات این راهکار می توان به GPS,Wifi,Bluetooth و امکان پذیرش انواع کارت mifare و desfire اشاره نمود.

معرفی تامین کنندگان

شرکت اسوه ایران

شرکت اسوه ایران در سال 1360با هدف توسعه و ارتقاء توان فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات کشور، تأسیس گردید.با تغییر ماموریت شرکت از ابتدای سال 1390 و با توجه به چالش‌های صنعت بانکداری کشور در زمینه سامانه های یکپارچه بانکی (Core Banking) و تقاضای بازار در این حوزه، با ایجاد بخش نرم‌افزار، به این عرصه وارد گردید.

ادامه مطلب...

محل تبلیغات

معرفی تصویری